Бандерівський гороскоп — ФАЙНО.IN.UA

Просторами інтернету блукає складений невідомим автором гороскоп для справжніх бандерівців

ОВЕН

Ідеальний знак для партизанської війни. Спочатку стріляє, потім питає пароль, потім стріляє ще раз – про всякий випадок. Любить працювати один, часто звіряє записи у щоденнику, зроблені місяць тому. Просто нікому більше не довіряє, тому буде прекрасним охоронцем для сховища зброї. Головне – вчасно попередити, що «свої йдуть». Група Овнів здатна за 24 години змінити русло річки і викопати 20-кілометровий протитанковий рів.

ТІЛЕЦЬ

Улюблена фраза – «Чому ви примушуєте мене нападати на вас?». Надзвичайно прив’язаний до своєї території, тому оборонятиме власне житло до останнього російського терориста. Ворожі танки викликають рефлекторне бажання кинути в них гранату, вистрілити з РПГ, або, в крайньому випадку, написати на них вночі жовтою фарбою «Путін – х**ло».

БЛИЗНЮКИ

Агресивний і войовничий знак, який надає перевагу зброї масового ураження. Комплекси «Град», «Ураган» цікавлять цих людей з дитинства, пізніше з’являється інтерес до ядерної фізики. Шістдесятирічних близнюків уряд переховує в підземних лабораторіях. До ворога ставиться зневажливо, оцінюючи його потенціал у кілотоннах і рентгенах.

РАК

Хороший снайпер і поганий товариш. Адже надзвичайно важко сидіти в засідці і постійно чути його ниття: «Ну коли вже прийдуть «зелені чоловічки»? Я так утомився, хочеться швидше додому, я Сартра не дочитав». Гострий зір не рятує від меланхолії, особливо якщо на небі хмарно, а сепаратисти ховаються у Ростові. Існує легенда, ніби ялинка, що впала на Януковича, народилася саме під цим знаком.

ЛЕВ

Генерал і адмірал, академік і стратег. Вправно управляє мобільними частинами, чудово орієнтується в міському середовищі, вміє заблокувати танкову колону одним-єдиним циганом з гранатою. Іноді забуває паролі, а також схильний до перебільшення необхідного калібру. Тому цих людей необхідно тримати подалі від близнюків і тактичної ядерної зброї.

ДІВА

Логістика – ось їхнє покликання. Організувати подачу бруківки на барикади; забезпечити бійців ідеальними коктейлями Молотова з-під віскі та джину; викупити танк у сепаратистів за пляшку «лівої» горілки – все це зробить Діва зі словами «Роботу просто треба любити!» Від ворога намагається триматися на відстані. Наприклад, у середньому радіусі ракет «земля-повітря».

ТЕРЕЗИ

Ідеальний знак для подвійного агента. Постійні вагання – біле чи чорне, сало чи ковбаса, Київ чи Жмеринка – дають багато часу для зважених рішень. Обережний і підступний крок уперед, потім два назад, знову вагання, і, нарешті, сміливий хрестик крейдою на дверях – «тут живе сепаратист». І нишком назад, до секретних документів і кодів. Кажуть, що на «тупому важкому предметі» з Івано-Франківська було написано «Вітаємо! Терези схилилися на ваш бік! Приз чекає на Вас у Ростові-на-Дону».

СКОРПІОН

Ідеальна машина для антитерористичних операцій: тверезий розрахунок, персональні амбіції та жага помсти – і ось швидка тінь промайнула над блокпостом сепаратистів. Вони навіть відставили пляшку з горілкою та добряче матюкнулися. Однак це не врятувало пост від щирої української «деескалації» та «занепокоєння».

СТРІЛЕЦЬ

Ще один вправний солдат української революції гідності. Щоправда, занадто балакучий, тому в умовах міської партизанської війни працює більше в тилу пропагандистом. Уряд навіть розробив секретний проект «шумового блокування» російських телеканалів: двадцять Стрільців у три черги будуть щоденно вести в ефірі довгі розмови про націоналізм, путлєризм і загибель Москви. Лабораторний експеримент показав, що подібний шум середньостатистичний російський глядач стійко витримує 24 хвилини і після цього починає співати «Ще не вмерла».

КОЗЕРІГ

Веселий і щирий друг усіх скривджених – так Козеріг називає сам себе. Сепаратисти ж пишуть в оголошеннях: «Небезпечний головоріз, керівник повстанської армії, вміє гіпнотизувати, тому не дивіться йому в очі, а одразу стріляйте». Можливо, така суперечність – наслідок готовності до діалогу, бажання будь-що поговорити про вічні цінності. А, можливо, це через звичку стояти на своєму. Якщо куля в лоб – то куля в лоб, кажуть старі люди.

ВОДОЛІЙ 

Мама була шпигункою, тато – психопатом. Дієвий, активний, непосидючий – Водолій із задоволенням візьметься за фортифікаційні роботи. І навіть перевершить задумане – рови будуть викопані на п’ять метрів глибше, мури – зведені на два метри вище. Струм по дроту проведе такої сили, що пташки не зможуть пролітати над ним – боятимуться. Якщо візьметься за організацію народного спротиву, то звільнить паралельно декілька сусідніх країн – навіть із демократичним режимом.

РИБИ 

Незалежні і стійкі, ці люди недовго обдумують накази. Щоправда, вибирають власний шлях виконання, іноді контроверсійний. Найбільше люблять працювати рятівниками і героями, наприклад, виносити на спині поранених (одночасно відстрілюючись із двох «Стєчкіних»), розміновувати поля, розвідувати чужі території. Буває так: пропаде десь Риба на декілька днів, усі хвилюються, шукають… Аж ось іде – двох «язиків» веде, що російською матюкаються.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *