Де розважитися у Києві з мінімумом витрат

Ви приїхали до Києва, маєте багато вільного часу, але зовсім небагато грошей? Не варто засмучуватися. Київ — активне і різноманітне місто і може запропонувати вам безліч розваг, які коштуватимуть вам мізерні гроші, або й зовсім нічого. А спогади, які ви отримаєте — безцінні.

  1. Прогуляйтеся Андріївським спуском.

Ця мальовнича вулиця є одним із символів міста. Це місце, де ви знайдете безліч цікавих музеїв, затишних кафе і ресторанів. Крім того, є ринок просто неба, де можна придбати сувеніри, картини та українські ручні роботи.

  1. Відкрийте для себе пейзажну алею — радісне і мальовниче місце.

Милі скульптури, смішні пам’ятники та захоплива казкова атмосфера чекають на вас на Алеї пейзажів. Щоразу, коли ви подорожуєте з дітьми або з друзями, це, безумовно, ідеальне місце, чекає на вас, щоб ви мали змогу відпочити і зробити приголомшливі фотографії. Нехай магія Пейзажної Алеї змусить вас забути всі ваші проблеми!

  1. Вирушайте на прогулянку до київських парків.

Якщо ви хочете врятуватися від шуму і суєти великого міста, вас чекають численні парки. Ви можете або відвідати деякі з центрально розташованих парків, таких як Маріїнський парк, парк Тараса Шевченка та ін. Це відмінний спосіб провести день.

  1. Відвідайте сучасні галереї мистецтв.

Всі любителі мистецтва знайдуть у Києві щось на свій смак. Наприклад, Pinchuk Art Center часто проводить виставки сучасних українських та міжнародних художників. Іншим місцем, яке варто відвідати, є Гапчинська галерея, де можна побачити картини, сповнені ніжності та любові цієї відомої української художниці. Радимо відвідати також Національний художній музей — квитки приємно вразять вас низькою вартістю за такий об’єм вражень.

  1. Перейдіть пішохідний міст і відвідайте острів Труханів.

Це єдиний міст через Дніпро в Києві, який побудований спеціально для пішохідного руху. Він веде до популярного міського курорту Труханів. Тут багато піщаних пляжів, спортивних майданчиків і кафе. У літні місяці це місце переповнене людьми, однак це все ще приємне місце, щоб уникнути спеки та розслабитися.

  1. Насолоджуйтесь приголомшливими видами Києва з оглядових майданчиків.

У Києві є кілька місць з найкращими панорамами міста, де можна робити дивовижні фотографії. Одне з них — оглядовий майданчик в Парку Слави. Звідси можна помилуватися прекрасною річкою Дніпром і лівим берегом. Більше того, якщо ви знаходитесь у гарній фізичній формі, ви можете піднятися на Замкову гору і насолодитися видом на Андріївський спуск з вершини.