Лідера гурту «Скай» обурила російська попса у тернопільському барі — ФАЙНО.IN.UA

Лідер гурту «Скай» обурився засиллю російської попси у виконанні «патріотичних» галичан в одному з тернопільських караоке-барів (відео)

Лідер відомого українського гурту «Скай» Олег Собчук в одному з тернопільських караоке-барів публічно обурився засиллю російської попси у перемішку з кримінальним шансом, який безперестанку співали «патріотичні» галичанки.

Як виявилося, Олег Собчук у компанії не менш відомим солістом «Нічлави» Андрієм Підлужним під час різдвяних свят завітав у нічний клуб «Ріверпул». У караоке-барі закладу наші городяни не втомлювалися співати свій традиційний репертуар складений з російських попси та шансону. Терпіння зіркового тернополянина вистачило приблизно на годину посиденьок. Весь цей час відвідувачі бару співали то пісні Міші Круга, то Ірини Алєгрової.   

«Імпєратріца», Лєпс – це, що панацея?, — сказав Олег Собчук, не витримавши неспинного «виття» захмелілих жіночок у караоке-мікрофон. — Є багато інших хороших пісень! Щоразу, коли приходжу, одне і теж. У мене вже  слів не вистачає.»

Після цього Олег Собчук запропонував відвідувачам в акапельному виконанні гуцульську народну пісню. Публіка такий крок зустріла з радістю. Але всього за кілька хвилин у барі знову лунали пісні північного агресора.