«Obsession & Silence» — «Луганськ і Львів» — Файно

«Obsession & Silence» презентували нову пісню «Луганськ і Львів»

Київський гурт «Obsession & Silence» презентував публіці нову пісню під назвою «Луганськ и Львів». Це перша пісня гурту українською і присвячена вона рідному місту лідера гурту Олексія Заводюка, який народився і виріс в місті Луганську.

Лідер «Obsession & Silence» Олексій Заводюк:

Про пісню «Луганськ и Львів»

Для мене це дуже важлива пісня. Це наша перша робота українською і вона про ті трагічні події, які ми всі зараз переживаємо.

Я народився і виріс в Луганську. Це моє рідне місто, і я дуже важко переживаю те, що відбувається на Донбасі, незважаючи на те, що вже дуже давно живу в Києві.

Це пісня про Любов. До міста та до тих людей, які там залишилися і які звідти виїхали. Це пісня про єдність України. Про те, що дійсно важливо. Про те, що нас усіх об’єднує і про те, як важливо цінувати цю єдність.

Луганськ і Львів — це як символи двох полюсів України. Але пісня не тільки про міста, а й про людей, про трагедію, яка прийшла в їхнє життя.

Про пісні українською

Раніше у мене не виходили українські тексти. Я писав тільки російською. Але коли трапився Майдан почало виходити. Те, що сталося на Майдані і після нього, дуже сильно на мене вплинуло. З цих переживань з’явилися пісні українською. І я дуже радію цьому.

Луганськ і Львів — це перша пісня. Сподіваюся, що люди її приймуть. До новорічних свят ми хочемо зробити ще кілька українських пісень та показати їх публіці.

Про квоти на українську музику:

Після Майдану дуже сильно зріс попит на український медіа-контент. Цей попит проявляється не тільки в музиці, а й в інших нішах: блогосфері, телебаченні, радіо, літературі, інтернет-медіа. Мене це дуже надихає. Тепер справа за тими, хто створює цей контент. Люди хочуть не просто українського, а якісного українського контенту.

Я не скажу, що мене тішить норма про квоти на українську музику. Як музиканту, мені хочеться, щоб люди слухали мої пісні не за квотами, а тому що їм подобається їх слухати. Але в ситуації, яку переживає наша країна — квоти цілком припустимі.

Луганськ и Львів

Автор музики і тексту — Олексій Заводюк

Саундпродюсер і аранжувальник — Олексій Красногор

Пісня записана на студії «Скорец Рекордс»

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *