Скільки часу людина зможе прожити на інших планетах — Файно

Людство давно вже мріє про колонізацію інших планет, проте багато хто забуває про те, що тільки на Землі створені ідеальні умови для життя людини. Далі ви дізнаєтеся, скільки часу здатний прожити людина на інших планетах Сонячної системи.

Меркурій

Час життя: 0,001 секунда

Температура на планеті коливається від -180 до +430 ° C: людина (в скафандрі, або без нього) тут або згорить живцем, або замерзне до смерті. Але, суто теоретично, базу побудувати на цій планеті все ж реально — на полюсах, в області вічної ночі. Крім того, якщо прорити тунелі всередині Меркурія, то поверхня буде захищати людину від радіації. Теоретично. Практично — навряд чи хтось буде перевіряти …

Венера

Час життя: 0,94 секунди

Власне, навіть складно сказати, що погубить людину першим: атмосфера Венери на 98% складається з вуглекислого газу, тиск в 92 рази більше земного і, ніби цього мало, всю планету огортають хмари сірчаної кислоти. Тут цілком могло б розташуватися біблійне пекло — ось тільки вічні муки замінили б миттєвою смертю.

Марс

Час життя: кілька діб у легкому скафандрі

Марс — перший кандидат на масштабний переїзд людства. Але без терраформування не вийде: атмосфера тут на 95% складається з вуглекислого газу, а радіація настільки висока, що може вбити людину за кілька днів.

Юпітер

Час життя: 0,03 секунди

Наявність хоч якогось життя на Юпітері малоймовірно: перед нами — газовий гігант. Швидше за все, потрапивши сюди людина просто задихнеться в аміачних парах.

Сатурн

Час життя: 0,03 секунди

Ще один газовий гігант, який не залишає ніяких надій космонавту. Навіть не враховуючи склад атмосфери та інших речей — вітер на Сатурні дме зі швидкістю в 1800 км / год: вас просто розірве на частини.

Місяць

Час життя: до кількох діб

Єдина планета, на якій була людина. Місяць цілком гостинна, якщо порівнювати її з іншими планетами. Тут, правда, немає ні атмосфери, ні магнітного поля, а значить — радіація дуже висока. Проте, космонавт у скафандрі здатний вижити на її поверхні до декількох діб.

Уран

Час життя: 0,001 секунди

Уран огортає оболонка, що складається з гарячої та щільної рідини, суміші води, аміаку, метану. Власне, чоловік навіть не встигне приземлитися сюди і практично моментально розчиниться без сліду, разом зі скафандром.

Нептун

Час життя: 0,05 секунди

На цьому гіганті, чий склад атмосфери дуже схожий з Ураном, дмуть найсильніші вітри в Сонячній системі. Вони сягають 2 300 метрів у секунду, що для людини смертельно.

Сонце

Час життя: менше хвилини. Навіть якщо якось вийде долетіти і висадитися)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *