Меркурій

Час життя: 0,001 секунда

Температура на планеті коливається від -180 до +430 ° C: людина (в скафандрі, або без нього) тут або згорить живцем, або замерзне до смерті. Але, суто теоретично, базу побудувати на цій планеті все ж реально - на полюсах, в області вічної ночі. Крім того, якщо прорити тунелі всередині Меркурія, то поверхня буде захищати людину від радіації. Теоретично. Практично - навряд чи хтось буде перевіряти ...

Венера

Час життя: 0,94 секунди

Власне, навіть складно сказати, що погубить людину першим: атмосфера Венери на 98% складається з вуглекислого газу, тиск в 92 рази більше земного і, ніби цього мало, всю планету огортають хмари сірчаної кислоти. Тут цілком могло б розташуватися біблійне пекло - ось тільки вічні муки замінили б миттєвою смертю.

Марс

Час життя: кілька діб у легкому скафандрі

Марс - перший кандидат на масштабний переїзд людства. Але без терраформування не вийде: атмосфера тут на 95% складається з вуглекислого газу, а радіація настільки висока, що може вбити людину за кілька днів.

Юпітер

Час життя: 0,03 секунди

Наявність хоч якогось життя на Юпітері малоймовірно: перед нами - газовий гігант. Швидше за все, потрапивши сюди людина просто задихнеться в аміачних парах.

Сатурн

Час життя: 0,03 секунди

Ще один газовий гігант, який не залишає ніяких надій космонавту. Навіть не враховуючи склад атмосфери та інших речей - вітер на Сатурні дме зі швидкістю в 1800 км / год: вас просто розірве на частини.

Місяць

Час життя: до кількох діб

Єдина планета, на якій була людина. Місяць цілком гостинна, якщо порівнювати її з іншими планетами. Тут, правда, немає ні атмосфери, ні магнітного поля, а значить - радіація дуже висока. Проте, космонавт у скафандрі здатний вижити на її поверхні до декількох діб.

Уран

Час життя: 0,001 секунди

Уран огортає оболонка, що складається з гарячої та щільної рідини, суміші води, аміаку, метану. Власне, чоловік навіть не встигне приземлитися сюди і практично моментально розчиниться без сліду, разом зі скафандром.

Нептун

Час життя: 0,05 секунди

На цьому гіганті, чий склад атмосфери дуже схожий з Ураном, дмуть найсильніші вітри в Сонячній системі. Вони сягають 2 300 метрів у секунду, що для людини смертельно.

Сонце

Час життя: менше хвилини. Навіть якщо якось вийде долетіти і висадитися)))